• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

Haber Bitcoin Diplerini Öngören Analist, Bu 2 Altcoin’den Aldı!

• Konbuyu başlatan Emre Borsan
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Borsan

Misafir
Misafir
Bitcoin diplerini daha önce öngören analist yaptığı açıklamalarda aldığı bu 2 altcoin’den bahsetti.

Bitcoin diplerini öngören analist, altcoin alımları gerçekleştirdi​

Bitcoin’de (BTC) dibe vuran bir kripto analisti ve trader, portföyünde büyük bir ayarlama yapıyor. Takma isimli analist DonAlt 463.000 Twitter takipçisine, varlıklarının önemli bir kısmından kar elde ettiğini söylüyor.

DonAlt, FTX’in çöküşünün tozunun yatıştığı ve kötü haberlerin artık piyasa üzerinde bir etkisinin kalmadığı Kasım ayında BTC, Litecoin (LTC) ve XRP satın aldı. LTC ve BTC varlıkları yırtılırken, XRP nispeten durgun kaldı. Analist yaptığı açıklamada şunları söyledi:

BTC’nin hem aylık hem de haftalık dirençle kapandığı göz önüne alındığında, bazı karları güvence altına almak için aşırı büyük pozisyonlarımı bir gecede ~%50 azalttım.

İlk gönderiden bu yana, bu pozisyonlar:

BTC – %60 Arttı
LTC – %60 Arttı
XRP – %10 Arttı”
Bitcoin Diplerini Öngören Analist, Bu 2 Altcoin'den Aldı!

DonAlt, BTC ve altcoinlerin önümüzdeki bir ila üç ay boyunca geri dönmesini ve BTC’nin 20.000 dolar aralığına düşmesini bekliyor. Bu noktada, pazara yeniden girmeyi planlıyor ve BTC’nin 2023 yükseliş trendine devam etmesini bekliyor.

Bitcoin geri adım atmazsa ve mevcut fiyatı olan 24.009 dolardan yükselmeye devam ederse, trader 30.000 dolar aralığında ek kar elde etmeyi düşüneceğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak da daha önce belirttiğimiz üzere ünlü analist, geçtiğimiz yıllarda, Mart ayında görülen 6.100 doları bildi. Ayrıca geçen sene Ocak ayının başında Bitcoin’in %44 yükseleceğini doğru öngörmüştü.

Analist BTC hakkında konuştu​

DonAlt, piyasanın 2020’deki gibi davrandığını, BTC’nin önemli bir güç gösterdiğini ve her düşüşten sonra hızla toparlandığını söylüyor. Ancak trader, BTC’nin maruz kalmayı azaltmanın ve biraz kar elde etmenin akıllıca olduğu bir seviyeye doğru ilerlediğini söylüyor.

Pozisyonunu düşürmeyi düşüneceği bir nokta olarak yaklaşık 30.000 dolarlık bir konsolidasyon bölgesine işaret ediyor. Geçen yılın Mayıs ve Haziran aylarında bu seviye, en iyi kripto varlığı için önemli bir konsolidasyon alanıydı. Analist yaptığı açıklamada:

Satış yapmak isteyeceğiniz seviyelere yaklaştığımızı düşünüyorum.

16.000 dolarda aptalca yükseldim, 19.000 dolarda, 20.000 dolarda aptalca yükseldim ama 20.000 doların ortasından 30.000 doların altına kadar, sanırım başınız belaya girmeye başladığınız yer…

Burada bu tür bir konsolidasyona sahip olduğumuz göz önüne alındığında, o noktada, bir sonraki yükselişin muhtemelen satılacak bir konsolidasyon olduğunu düşünüyorum.”
Bitcoin Diplerini Öngören Analist, Bu 2 Altcoin'den Aldı!

DonAlt ayrıca Litecoin’i (LTC) Kasım ayının dip seviyesi olan yaklaşık 60 dolara yakın bir yerde satın aldı. Kripto para şu anda 96 dolarda olmasına ve BTC’nin dirence çarpmasından endişe etmesine rağmen, trader, BTC önümüzdeki günlerde ve haftalarda duvara çarpsa bile bu pozisyonu satma planı olmadığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bitcoin Diplerini Öngören Analist, Bu 2 Altcoin’den Aldı!

Okumaya devam et...