• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.
Constantine

Tools Fastvue Reporter for Fortigate 1.0.1.65

Fortigate'in güvenlik duvarları için çevrimiçi analitik ve raporlayıcı çözümlerinden biri.

Şirketin belgelerinde, FortiAnalyzer yazılımının kendisinden daha önemli yeteneklere sahip olduğu ve bunu çok verimli bir şekilde yaptığı belirtiliyor. Yazılımla ilk bakışta bizi ilgilendiren şey, bu yazılımın çok kullanıcı dostu ortamıdır.

Tüm Syslog günlüklerini bu yazılımın sunucusuna göndermeniz ve yeteneklerini kullanmanız yeterlidir. Bir konsolda, istediğiniz her şey size basitçe gösterilecek ve böylece analiz edilecektir.

Bu sürüm, otomatik olarak yüklediği en az .NET sürüm 4.8 gerektirir. 80 bağlantı noktanızın sadeliği için meşgul olmamak daha iyidir.

Şirket ayrıca Linux için Mel'in henüz test etmediği sürümler hazırladı.

Gönderdiğiniz günlüklere göre kullanılabilir alan ve sunucu kaynaklarının miktarını tahmin eder ve bu yapı ile günlüklerinizi ne kadar tutabileceğinizi söyler. İnternet kullanımı, aktif bağlantı sayısı, en çok ziyaret edilen siteler, VPN bağlantıları vb. Onu konsolosa getirebilir.

Güvenlik duvarı günlüklerini bu yazılıma nasıl göndereceklerini bilmeyen arkadaşlar için
Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
okumaları gerekir.
Yazar
Constantine 
İndirilenler
0
Görüntüleme
387
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Constantine Daha Fazla Kaynakları

Üst