• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

PS Oyun Age Of Empires 1 DLC Olarak Geri Geldi

  • Konbuyu başlatan Hakan Göçmez
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan Göçmez

Misafir
Misafir
Age Of Empires 1 DLC


Age Of Empires hayranları için bugün sürpriz bir gelişme yaşandı. Age of Empires 2: Definitive Edition’ın Return of Rome genişletme paketi bugün PC, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S’de kullanıma sunuldu. Düşük fiyat ile sunulan Roma’nın Dönüşü uyarlaması Age Of Empires serisindeki savaşın, heyecanın devam edeceğini gösterdi. 17 uygarlığın yer aldığı oyunda DLC paketiyle birlikte yepyeni bir uygarlık da oyuna ekleniyor.

Age Of Empires 1 DLC Olarak Pakete Ekleniyor​


“Her şeyi başlatan Age of Empires’ı yepyeni bir bağımsız deneyim olarak Age of Empires II: Definitive Edition’a getiren tamamen yeni bir genişleme paketi olan Return of Rome’a hoş geldiniz. Orijinal on altı Age of Empires uygarlığı artı yepyeni bir Return of Rome özel uygarlığı olan Lac Viet ile arkadaşlara meydan okumak ve antik çağın zaferlerini ve denemelerini yeniden yaşamak mümkün. Kadere karşı çaresizce savaşan fatihler, imparatorluk kurucuların yer aldığı kampanyalarla antik dünyada savaşın! Ek bir bonus olarak Romalılar, Age of Empires II: Definitive Edition’da yeni Çağ’da savaşmaya hazır.” denilerek duyurulan yeni versiyon, şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Age of Empires 2: Definitive Edition’ın Return of Rome için hazırlanan tanıtım ise şöyle;


Yeni versiyonla ilgili paylaşılan görseller ise şöyle;

Age of Empires 1


Age of Empires 1


Age of Empires 1


Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
yazısı ilk önce
Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
üzerinde ortaya çıktı.

Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
 
Üst