• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

Apple’den Yeni Abonelik Fırsatı: Apple One

  • Konbuyu başlatan mobil uygulama
  • Başlangıç tarihi
M

mobil uygulama

Misafir
Misafir
Apple, 6 tane hizmeti olan Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, iCloud, Apple News+ ve Apple Fitness+ uygulamalarını tamamını Apple One’de bir araya topladı.

Apple yeni bir abonelik sistemi olan Apple One’ı kullanıcılarına tanıttı. Apple ailesinin en sevilen uygulamalarını bir araya toplayan bu yeni abonelik sistemi uygun fiyatlı abonelik paketleri ile karşımıza çıkıyor.

apple-one-1024x576.png


Paketler bireysel, aile ve premier olmak üzere 3 farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

Bireysel pakette Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, iCloud 50 GB abonelikleri olarak aylık 14,95$ olarak sunulmaktadır.

Aile paketinde Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, iCloud 200 GB abonelikleri maksimum 5 kişiyle paylaşma imkanıyla aylık 19,95$ olarak sunulmaktadır.

Premier pakette Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, iCloud 2 TB, Apple News+ ve Apple Fitness+ abonelikleri maksimum 5 kişiyle paylaşma imkanıyla aylık 29,95$ olarak sunulmaktadır.

Apple’de yer alan bilgiye göre Apple One bu sonbaharda aboneler tarafından kullanılmaya başlanabilecek.

Detaylı bilgiye
Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
ulaşabilirsiniz.

Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
 
Üst