• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

PS Oyun BioShock 4 açık dünyaya ve iddialı bir yapay zeka sistemine sahip olacak

  • Konbuyu başlatan Ozan Baki
  • Başlangıç tarihi
O

Ozan Baki

Misafir
Misafir
bioshock 4


Cloud Chamber, BioShock serisinin oyununun geliştirilmesine liderlik ediyor. Stüdyo tarafından verilen
Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
, BioShock evrenindeki bir sonraki oyunun neleri içereceğine dair bazı bilgileri ortaya çıkardı. BioShock 4, Rapture’un kıvrımlı su altı geçitlerinden ve Columbia’nın havadar sokaklarından daha fazlasını içeren bir açık dünya oyunu olacak.

BioShock 4’ün yeni ve fantastik bir dünyaya sahip olacağını, bu noktada önceki oyunlardan kopabileceğini biliyoruz. Stüdyo, kıdemli yazar için verdiği bir ilanda özellikle açık dünya ortamında etkili, karakter odaklı hikayeler sunacağını belirtiyor. Kıdemli dünya tasarımcısı için verilen bir ilana göre açık dünya, “canlı” olacak olacak. Tasarımcı ve ekibi, oyunculara oyunun her adımında çeşitlilik sunan canlı bir dünya yaratmak için el yapımı sahneleri yapay zeka davranışı ile birleştirecek.

BioShock 4, birinci şahıs bakış açısıyla ve tamamen interaktif sahnelerle anlatılacak. Cloud Chamber, bunun için etkileşimli sahneler içeren birinci şahıs anlarını ustaca yaratabilecek bir sinematik sanatçısı arıyor. Ayrıca oyun tasarımcısı ilanı, oyunda silahların ve güçlerin önemli rol oynayacağını ortaya koyuyor. İşe alınacak geliştiricinin oyuncu silahları ve serinin imzası olan güçler için tasarım sürecini yöneteceğini belirtiliyor.

Bioshock filmi

BioShock 4, yapay zekanın etkin kullanıldığı bir oyun olacak


Yapay zeka programcısı ilanı ise oyunlarda yapay zeka etkileşimlerinin sınırlarını zorlamaktan bahsediyor. Stüdyo, yapay zekayı ve hikaye anlatımını birbirine bağlama konusunda büyük hırsları olduğunu ve işe alınacak adayın bunu birkaç yapay zeka sistemi etrafında gerçekleştireceğini söylüyor. Kentsel topluluk sistemi ve düşman bir yapay zekanın sistemik grup ekolojisi için de tasarımlar yapılacak.

BioShock 4 için geliştirme kapsamının ve oyuna dahil edecek son özelliklerin değişebileceğini belirtelim. Ancak şimdilik tüm bu bilgileri, Cloud Chamber’ın yeni oyuna katmayı hedeflediği yeniliklere dair ipuçları olarak alabilirsiniz. Kısaca serinin bir sonraki oyunu, yapay zekanın etkin kullanıldığı bir açık dünyaya sahip olacak. Ayrıca silah ve güç sistemi geri dönecek.

Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
yazısı ilk önce
Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
üzerinde ortaya çıktı.

Bu bağlantıyı görüntüleyebilmek için kayıt olmalı zaten üyeyseniz üye girişi yapmalısınız.
 
Üst