• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

Haber Bu 5 Altcoin İçin Usta Analistler Epik Tahminler Yaptı!

  • Konbuyu başlatan Aslı Dinçer
  • Başlangıç tarihi
A

Aslı Dinçer

Misafir
Misafir
Son zamanlarda, özellikle beş altcoin, kripto para analistlerinin ilgisini çekiyor gibi duruyor. İşte iki analistin dikkat çektiği beş kripto para birimi…

Michael van de Poppe: Bu altcoin projeleri sıçrama yapabilir​


Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, bu yıl güç gösteren bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’inin büyük olasılıkla büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyor. Van de Poppe, 649.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan ticaret platformu GMX’in yerel varlığı olan GMX’in, 18 Şubat’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85.07 dolardan son düzeltici hareketine rağmen yükseliş trendinde kaldığını söyledi. Trader, GMX’in 69 dolar civarındaki desteğe ulaştığında muhtemelen sıçrayacağına inanıyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bu, yukarı yönlü bir trend ve bu nedenle, hala ‘dipten satın alma’ yaklaşımındayız. 65-68 doların üzerinde kalırsa, büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru başka bir ralli görürüz ve 65-68 dolar aralığı bir ilgi noktası haline gelir.”
FpzK28uWIAMnCXg.png

FTM ve MATIC için sırada neler var?​


Bunun dışında analistin odağında Fantom (FTM) var. Van de Poppe, kripto pazarları zayıflık göstermeye devam ederse Ethereum (ETH) rakibinin daha derin bir gerilemeye tanık olabileceğini düşünüyor. Analist, belirli bir seviyeyi Fantom’da ilgi noktası olarak işaretlediğine dikkat çekti. Piyasaların daha düşük seviyelerde yerel yüksekler kaydetmesi halinde, bir sonraki uzun pozisyon fırsatı için 0.36 dolara işaret ediyor.

FpzKdNFXsAEPK2m.png


Van de Poppe, önemli bir sıçrama için hazırlanabileceğini söylediği Polygon’u (MATIC) da yakından izliyor. MATIC’in bir “ilgi noktasında” olduğuna” ve “potansiyel bir sıçrama bölgesinde” olduğunu aktarıyor. Bir sıçrama gerçekleşirse, yüzde 20-25’lik bir yükselişin oluşabileceğine dikkat çekiyor. Eğer yükseliş olmazsa, bir sonraki adımda 1 dolara bakacağına işaret ediyor.

FpzLIpyWIAALKiB.png

Cantering Clark, STX ve DYDX için analizlerini aktardı​


Diğer yandan, yakından takip edilen bir trader olan Cantering Clark, Bitcoin’in (BTC) faydasını artırmayı amaçlayan bir proje olan Stacks’in (STX), coin’de ne kadar açık pozisyon biriktiğine bağlı olarak açığa satış ile karşılaşabileceğini söylüyor. Trader, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi son 30 günde zaten yüzde 217 artmış olan STX’in muhtemelen yukarı yönlü bir baskıdan etkilendiğini söylüyor, ancak yüksek açık pozisyonun her zaman yukarı yönlü sinyal vermediğini belirtiyor.

Analist, STX fonlama oranının şu anda Bybit’te “-21” olduğuna işaret ediyor. Açık pozisyonun fiyatla agresif bir şekilde yükseldiği için, bir “sıkışma” sonucu STX’in hareket ettiği düşünülmekte. Ancak analist, Aptos’ta (APT) da aynı hareketlerin yaşandığını, fakat APT için finansman oranının yüksek olduğuna dikkat çekti. “En kötü durum senaryosu, kim satıyorsa ortalama fiyatını kaybeder. Yani 1 doları kırmak oldukça kötü olur,” ifadelerini kullandı.

Bu 2 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Markalarla İşbirliği!


Cantering Clark, popüler merkezi olmayan kripto borsası (DEX) Dydx’e güç veren token DYDX’i de izliyor. Analiste göre DYDX, yeni yerel zirvelere çıkmadan önce hızlı bir konsolidasyon aşamasının ortasında olabilir. DYDX’in 2.80 dolar seviyesinin yakınında güçlü bir destekten sektiğini ve aşağı yönlü bir trend çizgisinde yükseldiğini gösteren bir grafik paylaşıyor. “Şimdiye kadar gerçekten iyi görünüyor ve günümüzün en güçlü çiftlerinden biri,” diye ekliyor.

Fp-va5bWcAEPYZ6.png


Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 5 Altcoin İçin Usta Analistler Epik Tahminler Yaptı!

Okumaya devam et...
 
Üst