• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

Haber Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!

  • Konbuyu başlatan Emre Borsan
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Borsan

Misafir
Misafir
Kripto analisti Chris Burniske, bu 9 altcoin için önümüzdeki günlerde 23 kat artış sağlayabileceğini tahmin etmektedir.

Bu 9 altcoin için artış bekliyor​


Risk sermayedarı Chris Burniske, büyüme için önemli bir alana sahip olduğuna inandığı alternatif kripto para birimleri hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için geçtiğimiz günlerde Twitter’a gitti. Bunların arasında, Burniske’nin özellikle yükselişe geçtiği Stacks (STX) var.

STX, Bitcoin’in faydasını artırmayı amaçlayan bir projedir. Burniske, Ethereum’un 2. katman ekosistemi önemli ilgi ve yatırım alırken, Bitcoin’in bu alanda geride kaldığını belirtiyor. Bununla birlikte çok az rekabetle, STX potansiyel olarak avantajlardan yararlanabilir.

Ordinals have catalyzed a cultural shift in #Bitcoin that will work to $STX's benefit. For those that want more programmable uses of $BTC, applications built on top of @stacks will provide what they seek. https://t.co/icPTUGrMFQ

— Chris Burniske (@cburniske) February 26, 2023

Burniske, karşılaştırma noktası olarak 12,4 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş ağ değeriyle Ethereum’daki en büyük katman-2 olan MATIC’e işaret ediyor. Öte yandan STX, 1,36 milyar dolarlık bir değere veya BTC’nin tamamen seyreltilmiş ağ değerinin yalnızca %0,28’ine sahip.

Burniske, STX’in MATIC ile aynı seviyede yeniden fiyatlandırılması durumunda kabaca 23 kat potansiyel bir yeniden fiyatlandırmanın gerçekleşebileceğini savunuyor. Ayrıca Dogecoin (DOGE), Toncoin (TON), Lido DAO (LDO), Internet Computer (ICP), Algorand (ALGO), Flow (FLOW), Decentraland (MANA) ve Axie Infinity (AXS) dahil ilginç bulduğu diğer altcoinleri de adlandırdı.

DOGE’nin popülarite artışı​


Dogecoin, Burniske’nin listesinin başında yer alıyor, ancak nedenini kesin olarak söylemek zor. Kripto para birimi, kısmen Elon Musk gibi ünlülerin ilgisinden dolayı geçen yıl popülaritesinde meteorik bir artış gördü. Belirli traderlar için bir ödeme seçeneği olarak kullanılması da güvenilirliğini artırmaya yardımcı oldu.

Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!


Kriptokoin.com verilerine göre DOGE 0,0809 dolar değerinde ve son üç gündür istikrarlı bir şekilde düşüyor. TON 2,41 ABD Doları, LDO 3 ABD Doları, ICP 6,03 ABD Doları, ALGO 0,25 ABD Doları, FLOW 1,2 ABD Doları, MANA 0,64 ABD Doları ve AXS 9,98 ABD Doları değerindedir.

Stacks yeni yıla mükemmel giriş yaptı​


Stacks Network (STX) son 2 hafta içerisinde %180lik bir artış yaşadı ve piyasa değeri 28 Şubat’ta 1.1 milyar dolara ulaştı. Bu, STX’in piyasa değerinin Aralık 2022’de 285 milyon dolara düşmesinin ardından geldi. FTX’in kapitülasyonundan kurtulan daha geniş kripto piyasası ve Bitcoin’in (BTC) rekor düşük işlem değeri ile aynı anda gerçekleşti.

Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!


STX’in son rallisi, Bitcoin’in blockchain ağındaki NFT’lere yönelik artan talebin ardından geldi ve STX, 2023’te %200’ün üzerinde arttı. Matrixport’a göre STX ağı, Bitcoin’in üst düzey güvenliğiyle akıllı sözleşme uyumluluğu sunuyor. Ordinals NFT ile onu yeni zirvelere taşıyabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Risk Sermayedarı, 9 Altcoin Açıkladı: 23x Bekliyor!

Okumaya devam et...
 
Üst