• Forumu şuan da Ziyaretçi olarak görüntülüyorsunuz. Forum ziyaretçileri tüm konu ve bağlantıları görüntüleyemez ve kaynaklara erişimi yoktur. Eğer üye iseniz buradan üye girişi yapın ya da burayı tıklayarak şimdi üye olun.
  • Ubden® Topluluk Projelerine, Aracılığınızla Destek Vermektedir.

    Topluluk projelerine katkı yapmak ve topluğumuza ulaşan genç girişimcilere destek olmak için Buradaki  bağlantıdan işlem kanallarına ulaşabilirsiniz.

    Desteklerinizle 7.000 kişilik bir ekosistem olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

Tekirdağ Resmi Web Tasarım Firmaları - 0850 305 09 19

Ubden 

Administrator
Kurucu
Administator
2 Şub 2023
148
18
KrediPara
4,864KP
Tekirdağ Merkez ve Süleymanpaşa çevresinden internet sitesi tasarımı / web tasarım faaliyetleri için profesyonel ve resmi bir firma arıyorsanız bu konuya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Tekirdağ böglesinde iyi bir web tasarım firması seçimi neden önemli?

https://www.ubden.com/tekirdag-web-tasarim/

İster esnaf yada kobi isterseniz büyük işletme olun kurumsal kimliğinizi milyonların kullandığı internete açarken fiyatı bile makulde olsa o fiyata en iyisini isteyeceğiniz aşikar. Peki kurumsal olmayan yarın bu işi bırakıp gitme yada başına birşey gelme riski olan karşınızda muhatap bulamacağınız bir firma ile çalışmak çok büyük risktir.

Peki nedir bunun riski?

İlk olarak Tekirdağ bölgesinde resmi olarak bu işi yapabilen tek firma var buna birazdan değineceğiz. İşin diğer boyutu ise sözleşmesiz anlaşmasız firma adınızı kullanarak yaptırmış olduğunuz siteleriniz? Bir kişi yada firmaya aldırmış olduğunuz bu alan adı yani örneğin yeninakliyat.com yarın size başarı getirmeye başladığında ve birden muhatap kaybolduğunda yenilemesini yapacak kişi olmadığından anında kapacaktır, ve sizde önce bir başkasının eline geçebilir yada domain emlak piyasasına düşüp 100 kat fazla fiyatlara satılabilir.

Bu gibi durumlar web tasarımcınızla ters düşmeniz anlaşamamanız vb durumlarda arada sözleşme vb olmadığından yine geçerlidir. Site adınızda marka patenti vergi levhası ticaret ünvanı bile olsa hak talep edemesiniz.

Hak talepleri sadece com.tr için geçerlidir ama internet dünyasında .com uzantılı olanı rakibe kaptırırsanız 1-0 yenik başlamış demeksinizdir.

Tekirdağ Resmi Web Tasarım Firması Nedir?

Resmi firma dediğiniz bu işi yapma izni almış profesyonel firmalar olup site adreslerinizi devlete sahipleriyle işletme zorunluluğu olan firmalardır, gerek güven gerekse profesyonellik anlamında yetkinlikleri olan, devletin kurumu BTK Yer Sağlayıcıları listesinde ticari olarak bu işi yapabilir kayıtlı firmalardır.
Tekirdağ da bu izne ve yetkiye sahip tek firma olarak Ubden her türlü dijital dönüşümde sizlere destek olmak ve ücretsiz demo sunmak için bir telefon uzağınızda.


Hemen şimdi arayın.
0850 305 0919
 
Üst